loading

 

Podczas jedenastej edycji ogólnopolskich targów motoryzacyjno-biznesowych Fleet Market 2019, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w Warszawie, przedstawiciele redakcji magazynu Fleet przekazali na ręce Tomasza Chodkiewicza – dyrektora sprzedaży flotowej i samochodów używanych marek Citroën, DS, Opel i Peugeot – statuetkę Fleet Leader 2019. Wyróżnienie to jest przyznawane osobom lub firmom z branży motoryzacyjnej i flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku.

Wyróżnienie Fleet Leader 2019 zostało przyznane Groupe PSA za wprowadzenie do oferty w pełni elektrycznych modeli flotowych: Peugeot e-208, Opel Corsa-e oraz DS 3 CROSSBACK E-TENSE.

”Cieszę się, że nasze nowe elektryczne modele zyskały uznanie. Zaprezentowane na targach trzy premiery zapoczątkowują elektryfikację samochodów Groupe PSA, które do 2025 roku będą dostępne zarówno w wersjach z napędem spalinowym, jak i w 100% elektrycznym lub hybrydowym. Dzięki temu nasza oferta modelowa skierowana do klientów flotowych będzie jeszcze bardziej kompletna” – powiedział Tomasz Chodkiewicz.

Do góry