loading

„Wprowadzenie usługi Free2Move Lease dla klientów marki Opel to, po zeszłorocznym debiucie, kolejny krok w rozwoju marki Free2Move na polskim rynku. Nasze innowacyjne rozwiązania z zakresu finansowania zapewnią marce Opel nowoczesne narzędzie do zwiększania sprzedaży na bardzo konkurencyjnym rynku B2B” – mówi Dariusz Nowak, dyrektor Free2Move Lease dla marek Peugeot, Citroën, DS i Opel w Polsce.

„Nasi klienci oczekują nie tylko świetnych samochodów, ale także elastycznych nowoczesnych rozwiązań finansowych. Dzięki wprowadzeniu skierowanej do klientów flotowych usługi Free2Move Lease, będziemy mogli kontynuować umacnianie pozycji naszej marki w tym segmencie rynku.” – mówi Grzegorz Handzlik, dyrektor marki Opel w Polsce.

 

Free2Move wprowadza swoje usługi w marce Opel

Należąca do Groupe PSA marka Free2Move, która zadebiutowała na polskim rynku pod koniec zeszłego roku, wprowadziła swoje innowacyjne usługi w marce Opel. W pierwszej kolejności Free2Move oferuje skierowaną do klientów biznesowych usługę Free2Move Lease.

Oferta jest oparta o nowoczesny leasing operacyjny z niską ratą miesięczną oraz dodatkowe usługi zapewniające mobilność floty klientów. Obejmuje ona pełną gamę samochodów osobowych i dostawczych marki Opel.

Zaletą usługi są przewidywalne koszty użytkowania oraz kompleksowa, najwyższej jakości obsługa serwisowa w autoryzowanych punktach marki Opel. Ponadto Free2Move Lease zapewnia samochód zastępczy i Assistance 24h, co zwiększa mobilność użytkowników m.in. w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń.

Usługa cechuje się dużą elastycznością, co ułatwia klientom dopasowanie jej parametrów, takich jak okres umowy, limit kilometrów czy wysokość opłaty wstępnej do własnych potrzeb. Free2Move Lease oferuje także możliwość wliczenia w ratę opon zimowych z wymianą i składowaniem.

Ponadto rata standardowo zawiera pakiet wieloletniego ubezpieczenia bez udziału własnego nawet w przypadku wystąpienia szkody całkowitej. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci nie muszą się obawiać o wzrost ceny składki ubezpieczeniowej w czasie korzystania z usługi Free2Move Lease.

Dzięki niskim ratom, którymi charakteryzuje się nowoczesny leasing operacyjny, klienci mają możliwość wyboru w tym samym budżecie lepiej wyposażonej wersji Opla. Ponadto w ramach usługi Free2Move Lease mogą dokonać wymiany samochodu na nowy nawet co 2 lata, zwrócić samochód autoryzowanemu partnerowi marki Opel lub dokonać jego wykupu.

Dzięki tak elastycznym rozwiązaniom to klient ostatecznie decyduje o kształcie i zakresie usługi Free2Move Lease.

Free2Move Lease to usługa skierowana do klientów z segmentu B2B, ceniących sobie mobilność i komfort związany z obsługą samochodów. Na polskim rynku jest realizowana wspólnie z Opel Finance Poland. W przyszłości oferta Free2Move Lease będzie rozszerzana o kolejne usługi.

 

O marce Free2Move:

Free2Move to utworzona w 2016 roku najmłodsza światowa marka koncernu Groupe PSA, oferująca innowacyjne usługi związane z mobilnością i inteligentnym zarządzaniem, skierowane zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Aktualnie w skali globalnej w jej skład wchodzą:

Dla klientów B2B:

  • FREE2MOVE Lease – rozwiązania finansowe
  • FREE2MOVE Connect Fleet – usługa telematyczna połączona z platformą online do zarządzania flotą
  • FREE2MOVE Fleet Sharing – kompleksowa usługa współużytkowania pojazdów, zwiększająca efektywność wykorzystania floty wewnątrz firmy

Dla klientów B2C:

  • Aplikacja FREE2MOVE – wynajem pojazdów na minuty (samochody, skutery, rowery i hulajnogi) od wielu dostawców, z poziomu jednej aplikacji
  • FREE2MOVE Car Sharing – usługa carsharing
  • FREE2MOVE Smart Services – usługi online oparte o transfer danych w samochodach PSA
Do góry