loading
  • Bez wychodzenia z domu: aktualna oferta dostępna online
  • Wirtualna prezentacja: kontakt za pomocą aplikacji takich jak Messenger, Skype czy WhatsApp

Warszawa. Opel, w związku z obowiązującym w Polsce stanem epidemii oraz zaleceniami władz dotyczącymi ograniczenia rozprzestrzeniania się Covid-19, uruchomił Wirtualny Salon Opla, poprzez który klienci mogą zapoznać się z bieżącą ofertą niemieckiej marki bez wychodzenia z domu oraz skontaktować się z konsultantami za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej i narzędzi online. Konsultanci Opla są dostępni, aby udzielać informacji na temat nowych i używanych samochodów osobowych oraz dostawczych, a także porad dotyczących ich serwisowania.

W Wirtualnym Salonie Opla marka prezentuje aktualną ofertę, a klienci mogą wybrać interesujący ich model korzystając z wyszukiwarki samochodów dostępnych od ręki. Ponadto klienci będą mogli skorzystać z dodatkowych programów promocyjnych na wybrane modele oraz atrakcyjnych form finansowania.[1]

Udostępnione narzędzia pozwalają na zdalny kontakt z konsultantami wybranego autoryzowanego salonu marki Opel oraz zapoznać się z samochodem bez potrzeby wychodzenia z domu. Konsultanci odpowiedzą na pytania oraz pomogą w zakupie samochodu. Mogą oni również w zdalny sposób zaprezentować samochód m.in. za pomocą aplikacji takich jak Messenger, Skype czy WhatsApp. Ponadto w celu ułatwienia kontaktu, już wkrótce na stronie firmowej marki Opel będzie można skorzystać z wyszukiwarki konsultantów.  

Jednocześnie, aby zapewnić mobilność wszystkim osobom, dla których jest to konieczne oraz umożliwić im bezpieczne przemieszczanie się, do ich dyspozycji pozostają otwarte autoryzowane serwisy marki Opel, oferując klientom usługi posprzedażne. Szczególnie ważne jest zapewnienie sprawnego funkcjonowania pojazdów dostarczających leki i żywność, a także umożliwiających mobilność personelu medycznego.

W autoryzowanych serwisach wprowadzono niezbędne środki ostrożności oraz dodatkowe procedury higieniczne. Klienci punktów serwisowych mogą umówić wizytę online oraz, w większości punktów, zamówić usługi serwisowe door–to-door. Aktualne godziny otwarcia salonów i serwisów marki Opel są dostępne bezpośrednio u preferowanego dealera.

 

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

 

[1] Warunki poszczególnych programów promocyjnych oraz finansowania dostępne są w autoryzowanych salonach marki Opel w Polsce.

Do góry