loading
  • Eurorepar Car Service liczy już ponad 5 000 warsztatów na całym świecie.
  • Eurorepar Car Service jest wielomarkową siecią warsztatów z usługami przeglądowymi i naprawczymi, która kontynuuje międzynarodową ekspansję i w drugiej połowie 2019 roku wkroczyła na rynki Słowacji, Chorwacji, francuskich departamentów zamorskich (DOM) oraz Panamy. 
  • W Polsce Eurorepar Car Service zadebiutował w połowie 2017 roku i stale się rozwija

Wielomarkowa sieć warsztatów naprawczych należąca do Groupe PSA już drugi rok z rzędu zdobyła we Francji branżową nagrodę Grand Prix des Réseaux czasopisma „Décision Atelier” oraz ostatnio została zaliczona przez magazyn „Capital” do „Najlepszych brandów 2020” w swojej kategorii, za jakość usług.

Eurorepar Car Service kontynuuje międzynarodową ekspansję: po wejściu na rynek austriacki na początku ubiegłego roku, w jego drugiej połowie rozszerzyła działalność o kolejne rynki, w tym Słowację, Chorwację, Gwadelupę, Martynikę, Réunion i Panamę.

We wszystkich krajach, w których jest już obecna zwiększyła również zasięg terytorialny. Aktualnie należy do niej ponad 5 000 warsztatów w 26 krajach, w tym w 11 krajach pozaeuropejskich. 

Na polskim rynku obecnie funkcjonują 64 warsztaty, a jeszcze w 2020 roku spodziewane jest uruchomienie kolejnych kilkunastu punktów.

„Od momentu inauguracji Eurorepar Car Service w Polsce, intensywnie rozwijamy jej sieć warsztatów. W tym roku planujemy znacznie zwiększyć ich liczbę dbając jednocześnie, aby oferowane w nich usługi były jak najwyższej jakości. W tym celu wdrożyliśmy specjalny program szkoleń technicznych, które organizowane są w polskim oddziale Centrum Szkoleniowego Groupe PSA. Jednym z priorytetów jest dla nas również dalsze zwiększanie świadomości marki Eurorepar Car Service oraz rozpoznawalności nowej sieci wśród polskich klientów”, powiedział Piotr Karaszewicz – dyrektor ds. części zamiennych i serwisu Groupe PSA w Polsce.

Christophe Musy, dyrektor Groupe PSA Aftermarket, wyraził zadowolenie z „doskonałej dynamiki rozwoju sieci na świecie” i podkreślił, że „rozwój wielomarkowej sieci Eurorepar Car Service jest zgodny z wyznaczonym celem utworzenia 10 000 warsztatów do 2023 roku”.

Jean-Christophe Bertrand, nowy dyrektor Business Unit Independent Aftermarket, zaznaczył, że „przynależność do Eurorepar Car Service jest dla warsztatów wielomarkowych doskonałą możliwością dołączenia do międzynarodowej sieci, która zapewni im dostęp do systemu dystrybucji one-stop-shop, pełnej gamy produktów wielu marek oraz techniczne, marketingowe i logistyczne wsparcie ze strony Groupe PSA, bez utraty niezależności”.

Do góry