Corsa

Wsiądź do nowego Opla Corsy i poczuj bezgraniczną radość z jazdy. Fenomenalne nowe wzornictwo, modne kolory nadwozia i precyzyjnie dopracowane detale, w środku i na zewnątrz.

Rodzina nowego Opla Corsy.

Nowy Opel Corsa to udane połączenie dynamicznej stylistyki, funkcjonalności i przyjemności z jazdy. Zawsze gotowa do zabawy, potrafi rozweselić i uprzyjemnić każdy dzień. Wybierz pomiędzy bardziej sportową wersją 3-drzwiową, a obszerniejszą 5-drzwiową.

Opel Corsa 3-drzwiowy

Jeśli wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia i trwałe wartości, to Opel Corsa pasuje do Ciebie. Jego atrakcyjne wersje wyposażenia i gama jednostek napędowych to coś więcej niż tylko dobre pierwsze wrażenie.

Opel Corsa 5-drzwiowy

Zadziwiająco przestronna, wyjątkowo energiczna, w każdym razie z wielkim sercem. Corsa w wersji 5-drzwiowej pomieści przyjaciół i rodzinę, a samemu kierowcy dostarczy wiele przyjemności z jazdy.

Promocje Opla

Gwarancja mobilności

Promocje serwisowe

myOpel.pl
myOpel.pl

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij